Funding (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: All
bg: Всички

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
