Funding (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: All
bs: Sve

en: Fields
bs: Polja
