Funding (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Reset
da: Gendan

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: All
da: Alle

en: Fields
da: Felter

en: Gallery
da: Galleri

en: Provider
da: Udbyder

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
