Funding (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Description
de: Beschreibung

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Settings
de: Einstellungen

en: All
de: Alle

en: Fields
de: Felder

en: Gallery
de: Galerie

en: Provider
de: Anbieter

en: Output
de: Ausgabe

en: Done!
de: Erledigt!

en: Weight for @title
de: Gewichtung für @title

en: Optional description.
de: Optionale Beschreibung.
