Funding (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Fields
eo: Kampoj

en: Provider
eo: Provizanto
