Funding (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: All
et: Kõik

en: Fields
et: Väljad

en: Gallery
et: Galerii

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Weight for @title
et: @title kaal
