Funding (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enabled
fr: Activé

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: All
fr: Tout

en: Fields
fr: Champs

en: Gallery
fr: Galerie

en: Provider
fr: Fournisseur

en: Output
fr: Sortie

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title
