Funding (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: All
hr: Svi

en: Fields
hr: Polja

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
