Funding (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Enabled
ja: 有効

en: Reset
ja: リセット

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: All
ja: すべて

en: Fields
ja: フィールド

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Output
ja: 出力

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
