Funding (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ
