Funding (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: All
te: అన్నీ
