Funding (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: All
th: ทั้งหมด

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
