Funding (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: All
ar: الكل

en: Fields
ar: الحقول

en: Provider
ar: المزود

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
