Funding (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: All
ca: Tot

en: Fields
ca: Camps

en: Gallery
ca: Galeria

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Output
ca: Sortida

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
