Funding (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Reset
cy: Ailosod

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: All
cy: I gyd

en: Fields
cy: Meysydd
