Funding (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Enabled
es: Activado

en: Reset
es: Restablecer

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: All
es: Todo(s)

en: Fields
es: Campos

en: Gallery
es: Galería

en: Provider
es: Proveedor

en: Output
es: Salida

en: Weight for @title
es: Peso para @title
