Funding (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: All
fi: Kaikki

en: Fields
fi: Kentät

en: Gallery
fi: Galleria

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Output
fi: Tuloste

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
