Funding (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: All
gl: Todo

en: Fields
gl: Campos

en: Gallery
gl: Galería

en: Provider
gl: Proveedor

en: Output
gl: Saída

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
