Funding (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: All
he: הכל

en: Fields
he: שדות

en: Gallery
he: גלריה

en: Provider
he: ספק

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
