Funding (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: All
hi: सभी

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Provider
hi: प्रदाता

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
