Funding (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: All
hu: Mind

en: Fields
hu: Mezők

en: Gallery
hu: Galéria

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Output
hu: Kimenet

en: Done!
hu: Kész!

en: Weight for @title
hu: @title súlya
