Funding (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
