Funding (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: All
id: Semua

en: Fields
id: Bidang isian

en: Provider
id: Penyedia

en: Weight for @title
id: Bobot @title
