Funding (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: All
km: ទាំងអស់

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
