Funding (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Output
kn: ಔಟ್‌ಪುಟ್

en: Done!
kn: ಆಯಿತು!
