Funding (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: All
ku: هەموو

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
