Funding (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: All
lv: Visi

en: Fields
lv: Lauki

en: Gallery
lv: Galerija

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Weight for @title
lv: Svars @title
