Funding (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: All
mr: सर्व

en: Provider
mr: प्रदाता
