Funding (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: All
nn: Alle

en: Fields
nn: Felt
