Funding (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: All
ps: ټول
