Funding (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Enabled
pt: Ativado

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: All
pt: Todos

en: Fields
pt: Campos

en: Gallery
pt: Galeria

en: Provider
pt: Fornecedor

en: Output
pt: Saída

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: Funding
pt: Financiamento
