Funding (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Reset
ru: Сбросить

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: All
ru: Все

en: Fields
ru: Поля

en: Gallery
ru: Галерея

en: Provider
ru: Поставщик

en: Output
ru: Вывод

en: Weight for @title
ru: Вес @title
