Funding (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Reset
ta: மீளமை

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: All
ta: எல்லா

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Output
ta: வெளியீடு

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
