Funding (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: All
tr: Tümü

en: Fields
tr: Alanlar

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Output
tr: Çıktı

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
