Funding (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: All
vi: Tất cả

en: Fields
vi: Các trường

en: Gallery
vi: Thư viện ảnh

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Output
vi: Đầu ra

en: Done!
vi: Hoàn tất.

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
