Funnelback Search Integration (2.0.0-beta2) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Search
no: Søk

en: None
no: Ingen

en: Default
no: Standard

en: Custom
no: Tilpasset

en: Enter the terms you wish to search for.
no: Skriv inn ønskede søkekriterier.

en: Debugging
no: Feilsøking
