Funnelback Search Integration (2.0.0-beta4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Enter the terms you wish to search for.
el: Πληκτρολογήστε τους όρους που θέλετε να αναζητήσετε.

en: Debugging
el: Αποσφαλμάτωση
