Funnelback Search Integration (2.0.0-beta4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Enter the terms you wish to search for.
ku: تکایا ئەو وشانە پڕبکەوە کە بە دوایاندا دەگەڕێیت.
