Funnelback Search Integration (2.0.0-beta4) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Search
pt: Buscar

en: None
pt: Nenhum

en: Default
pt: Padrão

en: Custom
pt: Personalizado

en: Page size
pt: Tamanho da página

en: Enter the terms you wish to search for.
pt: Digite os termos que você deseja procurar.

en: Profile Name
pt: Nome do perfil

en: Debugging
pt: Depurando
