Funnelback Search Integration (2.0.0-beta4) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Search
tr: Ara

en: None
tr: Hiçbiri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Custom
tr: Özel

en: Enter the terms you wish to search for.
tr: Aramak istediğiniz terimleri giriniz.

en: Debugging
tr: Hata ayıklama
