Funnelback Search Integration (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Enter the terms you wish to search for.
be: Увядзіце ключавыя словы для пошуку.
