Funnelback Search Integration (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Custom
cs: Vlastní

en: Enter the terms you wish to search for.
cs: Zadejte hledaný termín.

en: Profile Name
cs: Název profilu

en: Debugging
cs: Ladění
