Funnelback Search Integration (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Debugging
et: Silumine
