Funnelback Search Integration (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.
