Funnelback Search Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Enter the terms you wish to search for.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་དགོས་པའི་ཐ་སྙད་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས།

en: Debugging
bo: གནོད་སྐྱོན་སེལ་བ
