Funnelback Search Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Enter the terms you wish to search for.
ca: Introduïu els termes que voleu cercar.

en: Profile Name
ca: Nom del perfil

en: Debugging
ca: Depuració
