Funnelback Search Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: None
id: Tiada

en: Default
id: Bawaan

en: Custom
id: Tersuai

en: Page size
id: Ukuran halaman

en: Enter the terms you wish to search for.
id: Masukkan istilah yang ingin anda cari.

en: Debugging
id: Pencarian bug
