Funnelback Search Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Search
ja: 検索

en: None
ja: なし

en: Default
ja: デフォルト

en: Custom
ja: カスタム

en: Enter the terms you wish to search for.
ja: 検索したいキーワードを入力してください。

en: Profile Name
ja: プロフィール名

en: Debugging
ja: デバッグ処理
