Funnelback Search Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: Profile Name
sk: Názov profilu
