Funnelback Search Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: None
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Debugging
ta: பிழைத்திருத்தும்
